Інструкція із застосування Urotrin

Порошок Urotrin потрапляє до покупця в Україні упакованим в картонну коробку з товарним найменуванням, логотипом і короткою інструкцією по використанню препарату. Усередині коробки знаходяться 20 герметично запечатаних пакетів, в кожному з яких упаковано п'ять грамів порошку. Вміст одного пакета розраховане на разовий прийом. Поділ на частини не передбачено.

Приготування і прийом комплексу Urotrin

 1. Підготуйте склянку теплої води. Обсяг рідини - 150 або 200 мл.
 2. Роздрукуйте пакет з порошком Urotrin.
 3. Акуратно всипте рослинно-вітамінну суміш в воду.
 4. Не поспішаючи розмішайте препарат.
 5. Після розчинення випийте суміш.

Розчинення порошку в теплій воді триває півтори-дві хвилини. Готовий до застосування препарат - непрозора суспензія оранжево-коричневого відтінку без осаду, але з плаваючими на поверхні рослинними частинками.

Urotrin інструкція для застосування препарату

Спроби заварювання порошку окропом призводять до незначного зниження цілющих властивостей препарату. Строго дотримуйтесь інструкції, якщо хочете отримати максимально швидкий ефект від використання комплексу Urotrin! Знаючи, як користуватися препаратом, ви досягнете успіху в лікуванні в найкоротші терміни!

Приймається розчин два рази в день, переважно в один і той же час за півгодини до їди. Двадцяти пакетів досить для 10 днів курсу лікування. У більшості випадків для досягнення стійкого результату показаний прийом препарату протягом місяця.

Як профілактичний засіб Urotrin приймається протягом двох-трьох тижнів, якщо лікар не порекомендує інше. Повторення місячного курсу лікування вимагає трьох-чотиритижневого перерви між лікувальними циклами.

У деяких випадках пацієнтам слід проявляти обережність. Наявність алергії на продукти рослинного походження, сінна лихоманка, захворювання імунної системи можуть зажадати пробного прийому препарату. Для цього зробіть один-два ковтки приготованого розчину і почекайте годину. Відсутність неприємних відчуттів дозволить продовжити приймати Urotrin.

Urotrin: відновлення чоловічого здоров'я

Перелік порушень здоров'я, при яких рекомендовано вживання порошку Urotrin:

 • Простатит будь-якого генезу та в будь-якій формі запалення.
 • Хвороба Пейроні, викликана розростанням сполучної тканини в тілі статевого члена з подальшим викривленням органу. Створює дискомфортні і хворобливі відчуття при ерекції; небезпечна повною втратою здатності до статевого акту.
 • Пошкодження уретри внаслідок інфікування сечостатевих органів.
 • Функціональні та анатомічні зміни органів, викликані порушенням гуморальної регуляції організму.
 • Зниження потягу і сексуальна дисфункція будь-якого походження.
 • Патологічно швидке досягнення еякуляції.
 • Зниження чутливості нервових закінчень статевого члена.
 • Фимоз, ускладнений запаленням крайньої плоті і голівки статевого члена.

Прямим протипоказанням до прийому препарату можуть послужити глибокі ураження печінки, нирок і органів шлунково-кишкового тракту.

У літньому віці (старше 65 років) починати прийом Urotrin краще з половинної дози порошку. На другий-третій день можна переходити на прийом повної дози препарату, але тільки при повній відсутності негативних реакцій організму!