Відгуки про Urotrin

 • Гліб
  Пити бовтанку з порошку Urotrin мені не подобається. Віддаю перевагу висипати в рот все п'ять грамів складу і запити теплою чистою водою. Знаю, що не по інструкції, зате на стінках склянки не залишається ні крихти. Допомагає? Ще й як! Я адже вже з усіма лікарями перезнайомився, таких пристрастей наслухався - жити не хотілося! Тепер і хочеться, і можеться!
  Urotrin
 • Ніка
  Інструкція до препарату urotrin обіцяє м'який поступовий ефект, але моєму чоловікові допомогло якось раптово і відразу. Ну і чудово! Я для нього - знову бажана жінка; він для мене - найкращий чоловік на світі!
  Urotrin
 • Сергій
  Коли замовляв Urotrin, думав, знову опинюся в дурнях. Але дурнями виявилися ті, хто лаяв препарат, не скуштувавши його. Я спробував і задоволений. Мені 57, нічим не хворий, просто раптом став відчувати слабке печіння в уретрі - якась банальна інфекція, яким організм з віком пручається все гірше. Пропив Urotrin, все відмінно.
  Urotrin
 • Маргарита
  Сексу в нашій з чоловіком життя стало мало: раз на місяць, іноді два, якщо вдасться спокусити. Я обшукав, вибираючи ліки, які допоможуть нам обом і не зашкодить нікому. Чого тільки не перепробували, скільки грошей винищили даремно . . . Всерйоз допоміг тільки Urotrin. Чоловік морщиться, але п'є. Я стежу, і не тільки через секс. Здоров'я дорожче за все!
  Urotrin
 • Костянтин
  Першу коробку порошку Urotrin я купив за наполяганням лікаря. Другу і третю вирішив замовити сам. Ніколи б не повірив, що дві щоденні жменьки перетерті рослинності можуть змінити життя на краще. Після місячного курсу і небо синє, і жінки красивіші, і в футбол з пацанами поганяти хочеться, як сорок років тому. Відмінні ліки!
  Urotrin
Рейтинг користувачів Urotrin
5
27